Legowiska dla psów

Przed pojawieniem się psa w domu powinniśmy skompletować niezbędną wyprawkę, która zawierać będzie w sobie wszystkie potrzebne psu akcesoria. Do wyprawki zaliczają się obroże, szelki, smycz, miski, zabawki oraz legowisko. Legowisko jest jedną z ważniejszych rzeczy na liście wyprawkowej. Powinno być wygodne i zapewniać pupilowi komfortowy wypoczynek. Psy przesypiają codziennie kilkanaście godzin, dlatego ważne jest odpowiednie dobranie miejsca do odpoczynku. Nawet jeśli pies śpi ze swoim właścicielem w jednym łóżku to warto zakupić legowisko, w którym pies będzie mógł wypocząć w ciągu dnia.

JAKIE LEGOWISKO DLA PSA WYBRAĆ?

Łóżka dla psów to istotny gadżet w życiu kundelków i psów rasowych. Bez względu na to, czy mamy w domu psa miniaturkę, czy sporych rozmiarów czworonoga – każdy z nich powinien mieć swoją przestrzeń.

Każde zwierzę potrzebuje czasem chwili spokoju i relaksu. Nawet psy, które wręcz uwielbiają spędzać czas ze swoją rodziną, potrzebują mieć swoją przestrzeń. Posłanie dla psów powinno więc znajdować się w miejscu, które jest odosobnione, ale nie całkowicie odizolowane od reszty domowników. Tak, aby mógł zaznać chwili spokoju, ale nadal czuć się częścią większej grupy. 

Rodzaj łóżka dla psów uzależniony jest także od wielkości i zdrowia pupila. Przede wszystkim obszar, na którym ma relaksować się zwierzak, powinien być dostosowany do jego rozmiarów. Naturalnym jest przecież fakt, że owczarek niemiecki raczej nie odczuje komfortu na malutkiej poduszce

W naszym sklepie mamy drewniane legowiska dla psa o różnych rozmiarach. Należy dobierać je takaby zwierzę mogło w komfortowy sposób się wyciągnąć i odbyć smaczną drzemkę. Jeżeli jego łapy, ogon, czy też czasami głowa, wystają poza legowisko, to nie oznacza to, że jest ona za małe! Psiaki, podobnie jak ludzie, śpią w różnych pozycjach i czasami tak może być im wygodnie. Ważne jest jednak to, aby posłanie pupila było długie jak on sam (od nosa aż do końca tułowia) oraz odpowiednio szerokie - w sam raz oby położyć się wygodnie na boku. Dzięki tym wskazówką będzie wiadomo, jaki rozmiar legowiska dla psa wybrać. 

 

LEGOWISKO DLA MAŁEGO PSA

Drewniane legowisko o rozmiarze 60x40 sprawdzi się idealnie dla małych ras. Mały pies jest w stanie wcisnąć się w każdy przytulny kąt między poduszką, a Twoim kolanem i błogo zasnąć. To czy będzie preferował legowisko dla małego psa z rantem bardziej od miękkiego materaca, zależy głównie od jego nawyków i charakteru. Oczywiście nie może być zbyt duże i należy tutaj wziąć pod uwagę nawyki i charakter Twojego zwierzaka. Sam wiesz gdzie i w jakiej formie najchętniej się rozkłada.

 

LEGOWISKO DLA ŚREDNIEGO PSA

Legowisko w rozmiarze 80x60 lub 100x70 jest odpowiednie dla średniego psa.

Drewniane legowisko dla średniego psa zmniejsza potrzebę wskakiwania na kanapę czy łóżko - wygodne legowisko dla średniego psa jest równie kuszącym obszarem co puszysta pościel właściciela. Wystarczy umieścić posłanie w pobliżu, tak aby czworonożny przyjaciel zawsze czuł bliskość domowników.

Średni pies potrzebuje bezpieczeństwa i komfortu. Drewniane legowisko dla psa zapewni mu stabilizację i wygodę.  Pupil, który śpi w swoim legowisku znacznie szybciej regeneruje swoje siły, a co za tym idzie także dba o zdrowy wypoczynek. Ponadto, przyjemne, miękkie posłanie sprawia, iż temperatura ciała pupila stale utrzymuje się na tym samym, dobrym poziomie - w przeciwieństwie do spania czy też przesiadywania na zimnej podłodze.

LEGOWISKO DLA DUŻEGO PSA 

Duży pies taki jak Mastiff, Nowofundland, Labrador czy Dog Niemiecki to nie tylko większy rozmiar posłania, ale także kilkadziesiąt kilogramów masy.

Nasze legowiska drewniane w rozmiarze 120x80 to solidny mebel, który będzie wkomponowywał się w mieszkanie właścicieli psów. Takie posłanie jest stabilne i porządnie wykonane. Jeśli już szukamy czegoś wyjątkowego to nie warto oszczędzać na takim mebelku. Co raz częściej zdarza się, że właściciele zwierząt poszukują nie tylko miękkiego legowiska dla swojego psa, ale solidnego mebla. Może się zdarzyć, że w prostych wersjach kanapy znajdziemy rozwiązanie na lata, które nie tylko będzie wygodne ale i ozdobi dom czy mieszkanie.

Jakie legowisko dla psa seniora?

JAK CZĘSTO ZMIENIAĆ POSŁANIE DLA PSA? 

Drewniane legowisko dla psa może być rozwiązaniem na długie lata. Miękkie legowiska często ulegają deformacji i zużyciu. Za to drewniana konstrukcja kanapy o ile pies nie zacznie jej obgryzać może stać stabilnie przez długi czas. A sam wkład do legowiska można zmieniać w zależności od zużycia.

GDZIE POSTAWIĆ LEGOWISKO DLA PSA?

Zastanawiałeś się nad tym, gdzie postawić legowisko dla psa? Zanim odpowiesz sobie na to pytanie, musisz pamiętać, że psiak uwielbia obcować z wszystkimi członkami rodziny i powinien mieć możliwość, podczas odpoczynku, obserwacji domownikówDobrze zatem legowisko ustawić w salonie, czy też w przedpokoju. Należy jednak unikać miejsc ruchliwych - pies powinien mieć również możliwość odpocząć i się wyciszyć. 

 

LEGOWISKO DLA PSA JAK DOPASOWAĆ?

Wybierając legowisko dla psa powinniśmy wziąć pod uwagę również takie czynniki jak:

  • dopasowanie do wnętrza – jeśli legowisko będzie nam się podobało szybciej pies je zaakceptuje – zwierzęta doskonale wyczuwają nasze nastroje. W naszym sklepie mamy różne kolory do wyboru tak, żeby można było dobrać odpowiednie legowisko do koloru w pomieszczeniu.
  • dopasowany do psa
  • wygodny

 

LEGOWISKO DLA PSA Z IMIENIEM PERSONALIZOWANE

Legowiska z imieniem to bez wątpienia jeden z krzyków mody wśród dodatków dedykowanych psom i kotom. Dzięki z pozoru prostej ozdobie, posłanie dla psa staje się czymś więcej, niż tylko miejscem do wypoczynku – to personalizowany gadżet, stworzony z myślą o konkretnym zwierzaku.

Choć żaden Hektor czy Azor nie zwrócą większej uwagi na swoje imię na legowisku dla psa, możecie być pewni, że ten drobny akcent zostanie zauważony przez każdego z waszych gości. Posłanie dla psa z imieniem będzie nie tylko miejscem, w którym wypoczywa twój zwierzak; to oryginalny element, wobec którego trudno przejść obojętnie.

Nasze legowiska dla psów z imionami cieszą się popularnością nie tylko ze względu na jedyny w swoim rodzaju design; cechuje je najwyższa jakość, która zostaje doceniona przez zwierzaki.

 

DREWNIANE LEGOWISKO DLA PSA Z IMIENIEM

Jest to produkt naturalny. Cechuje go solidność i wytrzymałość. Konstrukcja nie posiada szkodliwych i drażniących zapachów. Tak więc każdy psiak bardzo szybko pokocha swoje nowe legowisko z imieniem

Inni klienci kupili również
Legowisko dla psa z imieniem
Legowisko dla psa z imieniem

169,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl